درباره پیشرو اپ

سال 1389 بود و هنوز آنچنان اینترنت ای دی اس ال نبود! و من (ایمان برومندزاده) که از سال ها قبل تر کد نویسی را شروع کردم,  با خودم گفتم یک وبسایت راه اندازی کنم! همان موقع بود که وبسایتی با نام گلدتم ایجاد کردم و چندین سایت طراحی و راه اندازی کردم. البته با سیستم های اپن سورس همچون وردپرس, دیتالیف و البته کمی جوملا! 

نمیدوانم هنوز هم رابطه ام با جوملا خوب نیستfoot-in-mouth

سال ها گذشت و نام گلد تم را به وجه تغییر دادم! اینجا بود که با کمک برخی دوستان چندسالی فعالیت کردیم اما آنچه که میخواستیم نشد. و باز هم بعد از چندسال نام وبسایت را تغییر دادیم و پیشرواپ متولد شد! 

 پیشرو اپ را همیشه دوست داشتم و البته قبل از آن برنامه نویسی را دوست دارم! 

حالا سال های زیادی گذشته و ما از سال 1401 با کمک دوستان خود تغییراتی در پیشرواپ داده ایم و تمرکز خود را بر روی این وبسایت بیشتر کرده ایم. 

ما یک تیم هستیم که زبان های متعددی را پشتیبانی میکنیم از پی اچ پی و گولنگ گرفته تا ای اس پی و نود و البته ری اکت جی اس و ویو! 

ما وبسایت و اپلیکیشن های متعددی را در طی این سال ها ایجاد کرده ایم که در نقش های متفاوت هرکدام از ما فعالیت کرده است. از برنامه نویس بک تا فرانت و البته مدیر پروژه.همکاران پیشرو اپ:

مهندس ایمان برومندزاده- مدیرپروژه و برنامه نویس ارشد بک اند- مدرک کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار- کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 مهندس محمد مددی- برنامه نویس بک اند 

مهندس محمد متفی- معلم و کارشناس مهندسی نرم افزار

 

با ما در تماس باشید